Sık sorulan sorular


Genel

Neden kasvagiyim.com sanal mağazadan alışveriş yapmalıyım?

kasvagiyim.com sanal mağaza, Türkiye'de üretilen kumaş, nakış ve dikim kalitesi olarak üst seviye, son trend tesettür giyim ürünlerini sizler için bir araya getiriyor.

kasvagiyim.com sanal mağazada alışveriş limiti var mıdır?

kasvagiyim.com sanal mağazadan dilediğiniz adette ürün satın alabilirsiniz.

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl öğrenebilirim?

Siparişinizi tamamladığınız zaman kayıtlı e-posta hesabınıza otomatik olarak konfirmasyon e-postası, kayıtlı cep telefonu numaranıza ise şiparişinizin her aşaması yönlendirilecektir.

E-posta, faks ve ya telefon yoluyla sipariş verebilir miyim?

kasvagiyim.com sanal mağaza sadece internet üzerinden sipariş alınmaktadır. E-posta, faks ya da telefon ile sipariş alınamamaktadır.

Ödeme

Kredi kartı detaylarım güvende midir?

Bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. kasvagiyim.com sanal mağaza kullanıcısı olarak ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Genel olarak web sitemizi hiçbir kişisel bilgi bırakmadan ziyaret edebilirsiniz. Ancak kişisel bilgileriniz ile ilgili bazı detayları talep ettiğimiz durumlar şu şekildedir:

 • 1. Üye olursanız
 • 2. Facebook ile giriş yaparsanız
 • 3. Haber bültenine kayıt olursanız
 • 4. Sipariş verirseniz

kasvagiyim.com sanal mağazada yukarıda belirtilen işlemleri gerçekleştirirken güvenlik prosedürleri şu şekildedir:

 • - Tüm kişisel datanız bilgisayarınızı kapatmadan önce şifrelenir ve internet üzerinden aktarılır. kasvagiyim.com online mağaza tüm bilgilerinizi güvenle şifrelemek üzere 256 bit şifreleme ile Secure Socket Layer (Güvenli Soket Katmanı) olarak adlandırılan SSL sertifikasını kullanır. Böylelikle siparişiniz, isminiz, adresiniz, kredi kartı vb. hesap detaylarınızı içeren şifrelenmiş bilgileriniz başkaları tarafından görüntülenemez. (Bakınız: https://tr.wikipedia.org/wiki/Transport_Layer_Security)
 • - Farklı pencerelerle çalıştığımız için ya da kullandığınız browser (tarayıcı) her zaman SSL bağlantısını gösteren bir mesaj göstermiyorsa her pencerede şifrelemeyi göremeyebilirsiniz. Ancak, siparişi tamamlama aşamasında kesinlikle bilgileriniz şifrelenir.
 • - Size ait tüm kişisel bilgileri internete bağlı olmayan bir bilgisayarda topluyoruz, bu sebeple size ait bilgilere bir model ağı üzerinden başka kişiler tarafından ulaşılması mümkün değildir.

Teslimat ve iade

Teslimat seçenekleri nelerdir?

Sipariniz 1-7 iş günü arasında Sürat kargo ile gönderilecektir. Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilmeye başlanmaktadır. Resmi tatil günleri verilen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilmeye başlanmaktadır.

Siparişim seçmiş olduğum bir adrese yönlendirilebilir mi?

kasvagiyim.com sanal mağaza üzerinden vermiş olduğunuz siparişleri sizin dışınızda alternatif adreslere de gönderimini sağlayabilirsiniz.

Hangi bölgelere gönderim yapabiliyorsunuz?

kasvagiyim.com sanal mağaza sadece Türkiye sınırlarında hizmet vermektedir.

Teslimat süresi ne kadardır?

Siparişleriniz 1-7 iş günü içerisinde teslim kargoya edilir. Kargonuz yola çıktığı zaman bir konfirmasyon e-postası alacaksınız. Belirlenen bu kargo süreleri planlanan kargo süreleri olmakla beraber kargo firmasına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir, kargonuz yaz-kış şartları göz önünde bulundurularak 1-5 iş günü içerisinde teslim edilebilir.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir konfirmasyon e-postası yönlendireceğiz. Bu e-posta içerisinde yazan kargo takip numarası ile kargonuzu Sürat kargo internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda siparişinizin kargoya verildiğini kasvagiyim.com sanal mağazadan üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Geçmiş siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Sipariş teslimatında evde yoksam ne oluyor?

kasvagiyim.com sanal mağaza üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde kargo teslimat sürecinde eğer evde bulunamamışsanız size bir not bırakılacaktır. Ardından maksimum 2 iş günü içerisinde kargonun bırakıldığı şubeden sizin tarafınızdan alınması gereklidir. Aksi takdirde ürünün iadesi kasvagiyim.com sanal mağazaya sağlanacaktır ve tarafınıza siparişinizin tutarı iade edilecektir.

Siparişimin hangi aşamada olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Siparişinizin durumu değiştikçe size konfirmasyon e-postası yönlendireceğiz. kasvagiyim.com sanal mağazadan üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Geçmiş siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

kasvagiyim.com sanal mağazadan aldığım bir ürünü nasıl iade edebilirim?

Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış ve etiketi ve faturası olması kaydıyla 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Değişimler bir kereye mahsus olup, ikinci kez değişim yapılmamaktadır. Bu süre ürününüzün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Ürün iadesi yaparken ürününüzle beraber gelen faturanızdaki iade bölümünü doldurunuz. Kredi Kartı ve kampanyalı ürünlerde değişim ve iade kargo bedeli (6 TL) müşteri tarafından karşılanacaktır. İade edilen ürünün kampanyalı ürün olmaması ve Sürat kargo ile göndermeniz gerekmektedir.

Site kullanımı

kasvagiyim.com sanal mağaza ile nasıl irtibata geçebilirim?

kasvagiyim.com sanal mağaza ve siparişleriniz ile ilgili sorularınız için Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

E-posta [email protected]

Telefon TR +90 551 979 88 00

kasvagiyim.com sanal mağazayı kullanabilmek için teknik olarak sahip olmam gereken teknik altyapı nedir?

Browser (Tarayıcı) ayarları: kasvagiyim.com online mağazadaki ürünlerin en doğru görünümlerini elde etmek ve sitenin genel fonksiyonların tam doğru çalışması için, internet Explorer versiyon 9 veya diğer tüm tarayıcılardan herhangi birini kullanmanız tavsiye edilir. Maksimum kaliteli görünüm için Javascript uygulamalarını aktive etmeniz gerekir.

Ekran çözünürlüğü: kasvagiyim.com sanal mağazayı düzgün görüntüleyebilmek için, ekran ayarlarınızı en az 1024 x 768 pixel değerlerine eayarlamanız tavsiye edilir.

Üyelik bilgileri

Neden kasvagiyim.com sanal mağazada hesap oluşturmalıyım?

kasvagiyim.com sanal mağaza kullanıcı hesabı oluşturmanın birçok faydası var:

 • - Hızlı ve kolay sipariş için bilgilerinizi kaydeder.
 • - Favori ürünlerinizi arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşmak için bir liste oluşturabilirsiniz.
 • - kasvagiyim.com sanal mağazanın sunmuş olduğu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
 • - Etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.
 • - Sipariş geçmişinize bakabilir ve siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.
 • - Tüm teslimat adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.
Kişisel bilgilerimi ne için kullanıyorsunuz?

Vermiş olduğunuz bu bilgiler size daha iyi hizmet verebilmek ve özel tekliflerimizi size ulaştırmak için kullanılacaktır. kasvagiyim.com sanal mağaza, size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır. Dolayısıyla söz konusu bilgilerin herhangi bir kayıba, suistimale ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. kasvagiyim.com'un, gerekli hizmeti size ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan sözleşmesel ortakları, sözleşmesel yükümlülükleri çerçevesinde bu bilgileri gizli tutmak ve başka hiçbir amaçla kullanmamakla yükümlüdür.

Haber bülteni üyeliğimi iptal etmek için ne yapmalıyım?

kasvagiyim.com sanal mağaza haber bülteni uygulamasından daha fazla e-posta ve SMS almak istemiyorsanız, kasvagiyim.com sanal mağazaya üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Profil bölümünde "Kampanyalardan haberdar olmak için elektronik ileti ve sms almak istiyorum." kutucuğundaki tiki kaldırınız.

Siparişim onaylandıktan sonra değişiklik yapabilir miyim?

Siparişiniz onaylandığı andan itibaren siparişinizle alakalı sepet güncelleme ve diğer işlemleri kasvagiyim.com sanal mağazadan gerçekleştiremezsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

Alışverişe devam et